مؤسسه‌ي Brocade که در Silicon Valley مستقر است، به طراحي، ساخت و فروش راه‌حل‌هاي ذخيره سازي در شبكه و مديريت كاربردهاي مورد نياز در سيستمهاي ذخيره سازي اطلاعات (SANs) و سيستم هاي فايلهاي شبكه اي (FANs) ميپردازد. در دهه‌ي اخير، Brocade در ارتقا و بهبود ساختار SANها از طريق ابداع Fiber Channel Switches and Directors تأثير بسياري داشته است.

در اواخر سال 2005، Brocade با ارائه يك سري كامل از سوئيچهاي 4Gb/s و اختصاصي و دايركتور جديدش، SilkWorm48000، همچنان موقعيت خود را به عنوان رهبر اين بازار حفظ نمود.

در دسامبر 2008، اين کمپاني موفق به خريداري کمپاني Foundry Networks شد. مديرعامل اين شرکت در این اظهار داشت: «تملك Foundry، توانايي Brocade را در انجام مأموريت ايجاد ارتباط بين مراکز اطلاعات به مقدار بسيار قابل توجهي بالا برد. اكنون Brocade می‌تواند يك راه‌حل IP و مركز داده‌ي مجتمع و جامع و فراگير را عرضه كند و قادر است ضمن پرداختن به روند رو به رشد تكنولوژي بازار و تعامل با آن، نيازهاي مبرم سازمانهاي داراي مرکز داده را به خوبی برآورده كند.»

این کمپانی با ارائه‌ي راه‏ حل هاي Enterprise (شامل سوئيچهاي لايه‌ي دو، سه و چهار تا هفت با كارايي بالا براي شبكه‏هاي محلي، مراكز داده، گروههاي كاري و …) و هم‌چنين ارائه‌ي راه‏ حل‌هايي براي Service Providerها (شامل سوئيچ روترهاي Wire Speed لايه‌ي دو و سه براي Back Boneهاي ظرفيت بالا، WAN، MAN) و همچنين سوئيچ هاي لايه‌ي 4 تا 7 (براي كاربردهاي Load Balancing)، يكي از مدعيان راهبري تكنولوژي در زمينه‌ي Broad Band IP Switching and Routing مي‏باشد. در قسمت سوئیچینگ، اين كمپاني در موارد بسیاری مقام نخست را در دنيا به خود اختصاص داده است.

سوئیچ های این کمپانی در خانواده‏ هاي BigIron, ICX, VDX, FCX، NetIron، TurboIron، FastIron، ServerIron، AccessIron، IronPoint،IronView و … انواع سرويسهاي مورد نياز در شبکه های LAN، MAN و WAN را در زمينه‌ي سوئيچينگ و روتينگ ارائه مي‏دهند.

در سال 2010 اين كمپاني با مطرح نمودن مبحث FCoE و ادغام ترافيك SAN و LAN در سوئيچ‌هاي مراكز داده و همچنين ابداع تكنولوژي VCS و محصولات سري VDX خود در عينيت بخشيدن به شعار Cloud Networking و Ethernet Fabric گام برداشته است و ديدگاه بسياري از صاحبان مراكز داده را به استفاده از اين محصولات و قدم نهادن در حوزه‌هاي جديد شبكه‌هاي مراكز داده ترغيب نموده است.

 

 

 

تكنولوژي VCS كمپاني Brocade، يكي از نوآوري‌هاي جديد و جذاب در اهداف استراتژيك مراكز داده است. ايده‌ي مراكز داده‌ي Brocade شامل مسيرهاي تازه‌ي VCS Technology, Brocade Virtual Access Layer (VAL) Technology و Management Orchestration مي‌باشد.

هنگامي كه تكنولوژي VCS با هسته‌هاي پر سرعت و چند پروتكلي Brocade تركيب مي‌شود، شبكه‌اي تازه و بسيار متفاوت را براي مراكز داده‌ي نسل بعد و معماري‌هاي ابري شكل مي‌دهند.

 

محصولات Brocade
راهکارهای بکاپ
خرید هاست
خرید سرور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 4 =